راه تضمینی خواننده شدن!!

ما خواننده شدن شما را صد در صد تضمین می کنیم!!!

اگر بخواهیم نگاهی منطقی به دنیایی که در آن زندگی می کنیم داشته باشیم همیشه رویدادهای جهان هستی بر اساس تفکر, انتخاب و عملی است که انسان ها انجام می دهند.
بارها پیش آمده شکست خوردیم یا به دلخواه خود نرسیدیم ولی به جای قبول مسولیت، آن را به عواملی دیگر جز خودمان ربط داده ایم و این شیوه رفتاری باعث می شود پس از چند سال، زندگی ما پر از خواسته هایی باشدکه حسرت رسیدن به آن ها همراه همیشگی ما شده است.
قبول مسولیت و مسولیت پذیری یعنی کشف خواسته اصلی درون خود، بررسی انتخاب های پیش رو متناسب با خواسته درونی خود، و عمل صحیح به انتخاب تعیین شده.

همیشه در ذهن هنرجویان آواز این مسئله وجود دارد که من چگونه می توانم خواننده شوم؟
در جواب باید بگوییم خوشبختانه سیاست و راهی تضمین شده برای خواننده شدن وجود دارد!!!

پیشنهاد ما این است سیاستی مسولانه را در پیش بگیرید تا موفقیت مال شما باشد!!

سوالی که مطرح می شود اینکه این سیاست مسولانه در آواز, از چه راهی تحقق می یابد؟
ما راه زیر را به همه هنرجویان پیشنهاد می دهیم:

–  با تفکر و صداقت با خود، خواسته درونی خود از آواز را بر اساس واقعیات زندگیتان کشف کنید. ببینید چه هدفی با درون شما سازگار است؟
آیا می خواهید ردیف دان شوید؟ آیا می خواهید خواننده پول ساز شوید؟!! آیا می خواهید خواننده بازاری شوید؟ آیا می خواهید خواننده صاحب سبک و اصیل شوید؟ آیا می خواهید خواننده ای شوید که تفکر و فلسفه ای را درون موسیقی تزریق می کند؟ آیا می خواهید فقط برای دوستان خود بخوانید؟ آیا با هدفی معنوی وارد این وادی می شوید؟ و…

هر کدام از این اهداف می تواند خواسته درونی شما باشد ولی باید دقت کنید با یک دست نمی شود چهارتا هندوانه بر داشت!!! یک یا دو هدف را انتخاب کنید و ادامه کار را در راستای همان اهداف پیش روید.

– حال که درون و هدف خود را کشف کردید، به دنبال راهی باشید که حرکت در آن راه شما را به هدفتان برساند. این راه و مسیر همان انتخاب استاد است که باید بگونه ای انتخاب شود تا شما را به سمت مطلوبتان رهنمود سازد. بصورت کلی استادی خوب است که شما با شاگردی آن استاد, در مسیر رسیدن به هدفتان بتوانید قدم بردارید. فراموش نکنید هیچ وقت مسیر(استاد) قدم بر نمی دارد!! مسیر فقط شما را هدایت می کند.

– حال که استادی را متناسب با اهداف و خواسته های خود انتخاب کردید نیازمند حرکت در این مسیر هستید. این حرکت به وسیله انجام تمرین صحیح و پشتکار محقق خواهد شد.
بسیاری از هنرجویان استاد خوبی را انتخاب می کنند ولی توقع دارند خلا تمرین کم آن ها را استاد جبران کند. این توقع مانند این است که شما در مسیری بایستید و از جاده توقع داشته باشید قدم بردارد!!!

یادآوری:
–  باید دقت کنید اگر هدف خود را مشخص کرده باشید و بهترین استاد را هم برای این هدف انتخاب کرده باشید، ولی به اندازه کافی تمرین نکنید و یا تمرین صحیحی نداشته باشید، به مقصد نخواهید رسید.

– طبق قوانین منطقی دنیایی که در آن زندگی می کنیم،
اگر هدفی اصولی که برخواسته از درون و واقعیات زندگیمان بود را انتخاب کردیم:ok_hand:و سپس استادی متناسب با این هدف را برگزیدیم:ok_hand:و سپس در این راه پشتکار و تمرین صحیح را همراه خود کردیم:ok_hand:،موفقیت از آن ماست🥇 چون ما فردی مسولیت پذیر و کوشا و متعهد شده ایم و در راه موفقیت هیچ تضمینی بالاتر از مسولیت پذیر بودن نیست.

نوشته بیدل
*با ذکر منبع از متن استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای جلوگیری از اسپم *